Home

Női vizilabda világliga

A Vízilabda-világliga vagy hivatalos nevén FINA vízilabda-világliga egy a Nemzetközi Úszószövetség (FINA) által szervezett pénzdíjazásos versenysorozat, melyet a férfiaknál 2002, a nőknél pedig 2004 óta minden év nyarán különböző helyszíneken rendeznek meg Világliga - női 2020 élőben - kövesd a(z) Világliga - női eredményeit élőben, meccsek és statisztikák a Scoreboard.com oldalain Segítség: Ez a(z) Világliga 2020 eredményeinek oldala a Vízilabda/Világ szekcióban. Az Eredmenyek.com kínálatában megtalálható a(z) Világliga 2020 livescore, rész- és végeredmények. A(z) Világliga 2020 eredményei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát is követheted az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról Olimpiai Játékok - női Világbajnokság Világliga 2020 élőben - kövesd a(z) Világliga eredményeit élőben, meccsek és statisztikák a Scoreboard.com oldalain

Vízilabda-világliga - Wikipédi

Vízilabda: Világliga - női 2020 élőben - eredmények

1. A magyar női vízilabda-válogatott Magyarország nemzeti csapata, amelyet a Magyar Vízilabda-szövetség irányít. Kétszeres világbajnok és háromszoros Európa-bajnok. Ördög Éva 1982-ben szervezte meg az első magyarországi női pólócsapatot a Vasasnál, majd már a felnőtt nemzeti együttes egyik edzőjeként dirigálta a lányokat az első hivatalos nemzetközi mérkőzésen.
  2. A legrangosabb női európai kupában az UVSE itthon, az FTC Veronában, a BVSC Rómában, a Dunaújváros Berlinben harcolhat az első két továbbjutó helyért. A Férfi Eurokupa nyolcaddöntőjében az OSC a francia Pays d'Aix, míg a Szolnok a montenegrói Primorac Kotor ellen küzdhet
  3. A száz százalékban magyar tulajdonú TIGRA Informatikai Csoport az Egri Vizilabda Klub új névadó főszponzora. Az Egri Vízilabda Kft. és az Egri Vízilabda Klub által működtetett összes csapat elnevezése TIGRA-ZF-EGER lesz, az új támogatóval 2022 végéig tartó megállapodást írt alá a klub
  4. Végeredmény, női vízilabda-világliga szuperdöntő, negyeddöntő: Magyarország - Hollandia 10-12 (2-2, 1-4, 4-3, 3-3) A magyar csapat gólszerzői: Gyöngyössy 3, Keszthelyi, Szilágyi 2-2, Szücs, Tóth-Csabai, Vályi A magyar válogatott szombaton és vasárnap az 5-8. helyért játszhat a tornán
  5. Bíró Attila, a magyar női válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 18-as keretét a 2019-es nyári válogatott mérkőzésekre, melyek között két olimpiai kvalifikációs eseményre is sor kerül: a június 4-9. közötti budapesti Világliga Szuperdöntő, július 12-28. között pedig a dél-koreai FINA Világbajnokság
  6. Budapest, 2013. január 21., hétfő (MTI) - A magyar női vízilabda-válogatott az olimpiai ezüstérmes spanyol együttes vendégeként kezdi meg szerda este csoportselejtezős sorozatát a Világligában. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió.
  7. A magyar női vízilabda-válogatott 9-5-re nyert Görögország vendégeként a világliga európai selejtezőjének harmadik fordulójában. A magyarok a vl-selejtező első fordulójában bravúros pontszerzéssel kezdtek a spanyolok otthonában, majd Oroszországban győztek három góllal

Világliga 2020 eredmények, Vízilabda Világ - Eredmenye

1. Kézilabdás eredményt hozó mérkőzésen, az utolsó percekben lőtt két góllal 16-14-re győzött a magyar női vízilabda-válogatott Kanada ellen a világliga budapesti nyolcas döntőjében, így a B-csoport harmadik helyén zárt és Hollandia ellen játszik az elődöntőbe jutásért szombaton
  2. Témák Hírek. Közélet; Sport; Kék hírek; Ország-világ; Kultúra; Gazdaság; Eger; Gyöngyö
  3. Az amerikai válogatott nyerte a női vízilabda világliga szuperdöntőjét Sport 2019.06.09, 21:57 Az amerikai válogatott nyerte a női vízilabda világliga nyolccsapatos budapesti szuperdöntőjét: a legutóbbi két olimpia és világbajnokság győztese a Duna Arénában rendezett torna vasárnapi fináléjában kiélezett csatában 10.
  4. Budapest, 2016. május 3. Antal Dóra (b) és a francia Marie Barbieux a női vízilabda világliga európai selejtezője A csoportjában, a 6. fordulóban játszott Magyarország-Franciaország mérkőzésen a budapesti Tüskeuszodában 2016. május 3-án. MTI Fotó: Kovács Tamá
  5. A magyar női vízilabda-válogatott házigazdaként biztosan ott lesz a világliga budapesti szuperdöntőjében, Bíró Attila csapata ezzel együtt a csoportgyőzelemre hajt a selejtezősorozatban is, amelynek következő két állomásán előbb szombaton Hollandiában, három nappal később pedig Franciaországban ugrik medencébe

Női vízilabda világliga - Hágai teljesítményének megismétlésére készül a magyar csapat 2019. február 11. hétfő - 15:15. Bíró Attila, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya bízik benne, hogy csapata meg tudja ismételni kedden, hazai medencében az Európa-bajnok hollandok ellen idegenben nyújtott. Vb-másodikat vert a női pólóválogatott Olaszországban kapott ki a magyar női pólóválogatott Vereséget szenvedett a női pólóválogatot Női vízilabda: nyert a válogatott az világliga-selejtező utolsó meccsén 2016. március 11., 20:49 Női vízilabda: két meccs, két győzelem a női válogatott mérleg Képekben a magyar-holland világliga-selejtező Szentes, 2020. február 25. A holland kapus, Debby Willemsz a női vízilabda világliga európai selejtezőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Hollandia mérkőzésen Szentesen 2020. február 25-én

Vízilabda: Világliga 2020 élőben - eredmények, meccsek

1. FINA Női Világliga Szuperdöntő 2019 (Duna Aréna, Budapest) jegyek vásárlása | Eventim
  2. A magyar női vízilabda-válogatott 16-10-es vereséget szenvedett Spanyolország ellen a kvangdzsui vizes világbajnokság elődöntőjében. Bíró Attila együttese így a bronzéremért játszhat Ausztráliával, míg a spanyolok az amerikaiak ellen küzdhetnek meg az aranyért
  3. vízilabda világliga | HAON Mai évforduló
  4. A házigazda magyar női vízilabda-válogatott 12-9-re kikapott az olimpiai és világbajnok amerikai csapattól a Duna Arénában zajló Világliga nyolccsapatos Szuperdöntőjének keddi nyitófordulójában. Helyszíni tudósításunk Szilágyi Dorottya és Bíró Attila nyilatkozatával

Női vízilabda világliga - Magabiztos magyar győzelem Infostart 2020. február 25. 18:28 A magyar válogatott 12-7-es győzelmet aratott Szentesen a holland csapat felett a világliga európai selejtezőjének negyedik fordulójában Női vízilabda világliga - Győzött és csoportmásodik a magyar válogatott Infostart / MTI 2019. március 5. 20:50 A magyar női vízilabda-válogatott 12-8-ra legyőzte Olaszország csapatát Szentesen, a világliga selejtezőjének keddi, utolsó fordulójában, így csoportja második helyéről jutott az Európa Kupa hatos döntőjébe Budapest - Bíró Attila, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte szűkített keretét a világbajnoki bronzérmes oroszok elleni hétfői világliga-mérkőzésre Keddtől vasárnapig a Duna Aréna ad otthon a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének, melynek győztese elsőként indulási jogot szerez a 2020-as tokiói olimpiára. A torna favoritja az olimpiai és világbajnok amerikai válogatott, ugyanakkor a magyar csapat hazai környezetben szintén esélyes a végső sikerre Az ötödik helyért játszhat a házigazda magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában zajló világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében, mivel szombaton az alsóház rájátszásának első mérkőzésén 15-14-re legyőzte a kínai csapatot. 2278

női vízilabda világliga 24

Keretet hirdetett a női pólókapitány | M4 Sport

Női vízilabda világliga - Magabiztosan győzte le a

Napi három edzéssel készül Montenegróban a magyar női vízilabda-válogatott, amely június 4. és 9. között a Duna Arénában sorra kerülő világliga-szuperdöntőben az olimpiai kvalifikációért küzd majd. Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy. Női vízilabda világliga - Kilenc góllal kéne verni a görögöket Két vereség után megszerezte első győzelmét a világligában a magyar női vízilabda-válogatott, ám az olaszok elleni, kedd esti 15-12-es itthoni siker is kevésnek tűnik ahhoz, hogy Merész András együttese ott lehessen a pénzdíjas sorozat júniusi. Hét válogatott, köztük a magyar is ott lesz a női vízilabda világliga következő idényének európai selejtezőjében. A Magyar Vízilabda Szövetség közleménye szerint Bíró Attila együttese mellett a kontinens összes erős csapata, azaz a spanyol, az olasz, a görög, a holland, az orosz és a francia gárda is ott lesz Budapest - A magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapatot a világliga második fordulójában, kedden a Hajós Alfréd Sportuszodában. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió. Budapesten lesz a női vízilabda világliga szuperdöntője . A magyar pályázat mellett Új-Zéland volt még versenyben. 2018.12.13. 12:33 . vízilabda Világliga Szuperdöntő . 2016. május 11. Siker, mégis kudarc . Júniusban nem utazhat Kínába, ugyanis lemaradt a világliga nyolcas döntőjéről a magyar férfi vízilabda.

női vízilabda világliga - Nemzeti Sport Onlin

Női vízilabda világliga szuperdöntő: Bíró Attila szerint nem kell kétségbe esni. Szupkai Gábor. 2019.06.10. 19:10. A magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya szerint nem kell kétségbe esni amiatt, hogy az együttes hatodik lett a hazai rendezésű világliga szuperdöntőben A magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapatot a világliga második fordulójában, kedden a Hajós Alfréd Sportuszodában. A nyitófordulóban a magyarok egy góllal kikaptak Hollandiában, míg a spanyolok szoros mérkőzésen legyőzték az oroszokat Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elődöntőben a magyarok A magyar női vízilabda-válogatott 8-7-re legyőzte a holland csapatot a negyeddöntőben. február 24. február 24., 13:22. Női vízilabda világliga - A szuperdöntő nyolc helyéből öt elkelt Két vereség után harmadik meccsét megnyerte a világligában a magyar női vízilabda-válogatott, amely kedd esti európai csoportselejtezős fellépésén a már biztos első olaszok felett aratott háromgólos győzelmet a budapesti Nyéki Imre Uszodában

Magyar női vízilabda-válogatott - Wikipédi

Női vízilabda világliga - Hollandiában játszik a Bíró-csapat A magyar női vízilabda-válogatott Dordrechtben vendégszerepel a 2015/16-os világliga-sorozat ötödik játéknapján, kedden, amikor a holland válogatottal csap össze 20.30 órától Női vízilabda világliga: többen kikerültek a magyar keretből, nehéz lesz az oroszok ellen Méltó búcsú a válogatottól: női pólósbravúr a spanyolok ellen Újabb címvédés: itt van zsinórban a negyedik újpesti kupasike

Egyszer sem vezetett, de nyert a magyar női pólóválogatott

Magyar Vízilabda Szövetsé

Női vízilabda világliga - Két változás a magyar csapatban. 2019.01.13. Sport. Franciaország-Magyarország mérkőzés január 15-én, kedden. Ezeket a sportközvetítéseket nézhet élőben a tévében a hétvégén. 2019.01.11. Sport Magyar női vízilabda válogatott. 14,124 likes · 2 talking about this. Hungary women's national water polo tea Gratulálok. 12:8 2019-03-05 18:30 M4 SPORT Vízilabda közvetítés (Sportműsor) Női vízilabda világliga: Magyarország - Olaszország selejtező mérkőzé A magyar női vízilabda-válogatott 12-8-ra legyőzte Olaszország csapatát Szentesen, a világliga selejtezőjének keddi, utolsó fordulójában, így csoportja második helyéről jutott az Európa Kupa hatos döntőjébe Témák Hírek. Közélet; Sport; Kék hírek; Ország-világ; Kultúra; Könnyű. Egyperces; Sztárvilág; Életstílus; Nap kép

A magyar női vízilabda-válogatott szoros csatában győzte le Oroszországot a női Világliga-selejtező negyedik fordulójában 13-12-re, így életben tartotta 2015.02.26. 06:5 Vízilabda Női Világliga: Magyarország - Egyesült Államok mérkőzés . Vízilabda női világliga szuperdöntő: döntő . Női vízilabda elődöntő: Dunaújváros FVC - BVSC mérkőzés . Női vízilabda OB I: LFÁ-ZF-Eger - UVSE-Hunguest Hotels mérkőzés. Női világliga, szuperdöntő, Duna Aréna: az 5-8. helyért: Magyarország-Kína 15-14 (3-1, 5-3, 4-5, 3-5)-----gólszerzők: Szilágyi 5, Vályi, Keszthelyi 3-3, Parkes 2, Gyöngyössy, Szücs G. 1-1, illetve Csen 3, Csang, Vang Hsz., Lu, Vang H. 2-2, Niu, Hsziung, Csao 1-1. A hollandokkal szembeni negyeddöntős búcsú után egy csalódott. Napra pontosan egy hónappal az Európa-bajnoki bronzcsata után ismét szembe nézett egymással a magyar és a holland női vízilabda-válogatott, de ezúttal nem egy érem volt a tét, hanem csak egy sima győzelem a Világliga selejtezőben Női világliga: fájó vereség - nem jutott a csapat a legjobb négybe. 2019 június 07. A hollandok jobbak voltak, tovább kell üldözni az olimpiai kvótát. Megnézem. Legfrissebb híreink. 2020 július 16. Fontos információt tett közzé az MVLSZ az átigazolásokkal kapcsolatban

A 2019-es női vízilabda-világbajnokság a 14. a sportág történetében. A tornát az úszó-világbajnoksággal egyidőben Kvangdzsuban, Dél-Koreában rendezték július 14. és július 26. között. A címvédő az amerikai válogatott volt, amely sorozatban sorozatban harmadszor is megnyerte a világbajnoki címet, története során hatodszor. A magyar válogatott a negyedik helyen. A magyar válogatott 13-9-re legyőzte Japán csapatát a férfi vízilabda világliga Belgrádban zajló szuperdöntőjében csütörtökön, ezzel az A csoport második helyén zárt és pénteken az ausztrálokkal negyeddöntőzik. Te, aki annyi szeretetet adtál, Te, aki mindig mellettünk. Női vízilabda világliga - Fiatal magyar csapat utazik Utrechtbe. Fiatal magyar női vízilabda-válogatott utazik Utrechtbe, a világliga sorozat első mérkőzésére. 2017.11.20 01:30 MTI. Kinyomtatom +Nagyobb betűméret-Kisebb betűmére

Vizipolo

Női vízilabda világliga: győzelem az oroszok ellen. by Kínyó Norbert · 24/02/2015. Szücs Gabriiella és Jekatyerina Prokofjeva. MTI Fotó: Ujvári Sándor. Egy góllal győzött a magyar női vízilabda-válogatott az orosz nemzeti együttes ellen a világliga európai selejtezőinek keddi játéknapján Kecskeméten, így még maradt. http://www.w3.org/2000/svg xmlns:xlink=http://www.w3.org/1999/xlink width=186 height=30 viewBox=0 0 186 30> A vízilabda válogatott háromnegyed ötkor kezd a belgrádi Világliga mérkőzésen. Hajrá, magyarok (tovább Témák Hírek. Közélet; Oktatás; Magazinok; Sport; Kék hírek; Könnyű. Képgalériák; Egyperces; Sztárvilág; Életstílu A világliga európai selejtezőjében négy négyes csoportban zajlanak a küzdelmek, mindegyikből az első két helyezett jut az Európa Kupa április 5. és 7. közötti nyolcas döntőjébe, onnan pedig az első három - és adott esetben a rendező - képviselheti a kontinenst a világliga szuperdöntőjében

A magyar női válogatott Japán ellen kezd július 16-án 20.10-kor, a férfiak július 17-én Ausztrália ellen mutatkoznak be. Az első napi mérkőzések 9.30-kor indulnak, a délutáni/esti program első meccse 17.30-kor kezdődik. Délelőtt és délután is négy-négy mérkőzés szerepel a programban a csoportmérkőzések során, a. Messina - A női vízilabda Világliga európai I-es csoportjából a magyar válogatott bejutott a június végén San Diegóban megrendezendő Szuperdöntőbe. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió legérdekesebb és legfrissebb. A magyar válogatott három góllal kikapott a világbajnoki ezüstérmes holland csapattól a női vízilabda világliga európai selejtezőinek második fordulójában, kedden a Hajós Alfréd Sportuszodában. Szintén az A csoportban Olaszország tíz góllal nyert Franciaország ellen A olimpiai és világbajnok amerikaiakkal, az oroszokkal és a kanadaiakkal került azonos csoportba a magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában június 4. és 9. között esedékes világliga szuperdöntőben, amelynek győztese elsőként ötkarikás kvótát szerez Női világliga, 3. forduló: Magyarország-Oroszország 12-9 (4-1, 3-2, 3-4, 2-2) a magyar csapat gólszerzői: Szilágyi 3, Máté, Horváth B., 2-2, Szücs G., Garda, Gyöngyössy, Leimeter, Keszthelyi 1-1. Fantasztikusan kezdte a mérkőzést a fehér sapkában vízbe ugró magyar válogatott, amely egy hollandiai vereség után a spanyolok legyőzésével folytatta a sorozatot: a bekk.

A görögöktől és a spanyoloktól elszenvedett vereség után harmadik athéni meccsét, a brit csapat ellenit megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Világliga A jelű európai selejtezőcsoportjában Női vízilabda világliga szuperdöntő - Nyögvenyelős magyar győzelem Kína ellen. Az ötödik helyért játszhat a házigazda magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában zajló világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében. 2019.06.08. hirtv.hu Elbuktuk a Szuperdöntőt 2011. május 22. 15:27 A görögöktől (8-7) és a spanyoloktól (14-11) elszenvedett vereség után harmadik athéni meccsét, a brit csapat ellenit megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Világliga A jelű európai selejtezőcsoportjában. Ezzel négyesében a harmadik lett, s nem került be a Vl úgynevezett Szuperdöntőjébe Az idegenbeli 12-9-es diadal után hazai medencében is nyert, méghozzá 13-11-re a magyar női vízilabda-válogatott a spanyolok nemzeti együttese ellen a Világliga európai selejtezősorozatának pénteki mérkőzésén. Sikerével Merész András együttese bejutott a Vl-döntőbe. A csapatban 5 egri játékos játszott. Gang Edina 54 százalékos teljesítménnyel védett. Keszthelyi.

A világbajnok már túl nagy falat volt a női

1. A magyar női vízilabda-válogatott Franciaországban szállt medencébe a Világliga és Európa Kupa-selejtezőnek is számító összecsapáson. A papírformának megfelelően a magyar csapat győzelme nem forgott veszélyben. Végül 12-5-ös győzelmet aratott az együttes, amely megerősítette második helyét négycsapatos csoportjában
  2. t kiegészült egy negyedik kapussal, a
  3. A magyar női vízilabda-válogatott 9-5-re nyert Görögország vendégeként a világliga európai selejtezőjének harmadik fordulójában, hétfőn. A magyarok a vízilabda-selejtező első fordulójában bravúros pontszerzéssel kezdtek a spanyolok otthonában, majd Oroszországban győztek három góllal
  4. Budapesten rendezik jövőre a női vízilabda világliga szuperdöntőjét. A 2020-as első negyedévben a szépségipart érintő gazdasági mutatók is változásnak indultak, hiszen a pandémia és a korlátozások hatására a szépség- és bőrápolást érintő trendek is megváltoztak
  5. den!..
  6. Vári Attila szerint az olimpiai felkészülésben is nagy szerepe lesz a BL budapesti csoportjána
  7. A magyar női vízilabda-válogatott kedden Szentesen 17 órától Hollandia ellen játszik Világliga-selejtezőt, ami az Európa-bajnoki bronzmérkőzés visszavágója, egyben a jövő héten kezdődő olimpiai selejtező felkészülésének egyik állomása is lesz

Nem bírt az Európa-bajnokkal a női pólócsapat a világliga

Az ötödik helyért játszhat a házigazda magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában zajló világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében, mivel szombaton az alsóház rájátszásának első mérkőzésén 15-14-re legyőzte a kínai csapatot A magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapatot a világliga második fordulójában, kedden a Hajós Alfré

A női válogatott a világliga-selejtező első fordulójában 13-4-re verte Franciaország legjobbjait. A csoportban még a hollandok szerepelnek, a négyesből az első három jut az Európa Kupa hatos döntőjébe, ugyanakkor fontos a csoportelsőség, mivel azzal közvetlenül az elődöntőbe lehet kerülni Női Világliga Szuperdöntő, 2019. június 4-9., Budapest, Duna Aréna A csoportbeosztás A-csoport Hollandia Ausztrália Olaszország Kína B-csoport Egyesült Államok Oroszország Magyarország Kanada A program Csoportmérkőzések 1. forduló, június 4., kedd Oroszország-Kanada, 14:30 Hollandia-Kína, 16:1 Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com vízilabda livescore szolgáltatása élő vízilabda-eredményeket kínál a számos nemzeti, illetve nemzetközi bajnokságból.

ORIGO CÍMKÉK - vízilabda világliga

magyar női vízilabda-válogatott 2017. július 22. szombat 2017. július 22. szombat. Sport. Női vízilabda: jól jön a lányoknak a pihenő A magyar női vízilabda-válogatott csoportelsőként jutott be a negyeddöntőbe a budapesti világbajnokságon, ahol a Kanada - Új-Zéland mérkőzés győztesével küzdhetnek meg az. Magyar Közlöny 2018. évi 213. szám. 2018-12-27 Letöltés / A magyar női vízilabda-válogatott 12-8-ra legyőzte Olaszország csapatát Szentesen, a világliga selejtezőjének keddi, utolsó fordulójában, így csoportja második helyéről jutott az Európa Kupa hatos döntőjébe. Női világliga, selejtező, 6. (utolsó) forduló: Magyarország-Olaszország 12-8 (3-3, 3-1, 3-2, 3-2 Női világliga-mérkőzés Győrben. Közeledik az első Győri válogatott vízilabda mérkőzés. Lányaink a franciákkal csapnak össze a világliga-selejtezőn Alig több, mint egy hónappal az új városi uszoda átadása után, január 27-én este fél héttől válogatott vízilabda mérkőzésnek ad otthont az Aqua Sportközpont

Női vízilabda Világliga - Kezdés a spanyolok otthonában BOO

Két vereséggel indított a magyar válogatott, a női Világliga Szuperdöntőjében. Budapest, a Duna Aréna átadását követően mondhatjuk, hogy a vízilabda európai fővárosává vált, hiszen nem ez az első világesemény, aminek otthont ad a nagyszerű létesítmény. Azt pedig szinte már említeni sem kell, hogy a Magyar Vízilabda Szövetség mint vendéglátó házigazda. Egyéni birkózó világkupa lesz világbajnokság helyett Belgrádban. Az Európai Úszó Szövetség alelnöke lett Szabó Tünde. Torna: Kovács célja a tisztább gyakorla Női Világliga selejtező ⏰15:00 Oroszország, Ruza Oroszország -Magyarország Az UVSE-ből Antal Dóra, Faragó Kamilla, Rebecca Parkes, Rybanska Natasa és Szücs Gabriella vesz részt. Részletek:.. Hét válogatott, köztük a magyar is ott lesz a női vízilabda világliga következő idényének európai selejtezőjében. A Magyar Vízilabda Szövetség hétfői közleménye szerint Bíró Attila együttese mellett a kontinens összes erős csapata, azaz a spanyol, az olasz, a görög, a holland, az orosz és a francia is ott lesz Női világliga, európai selejtező, 2. forduló: Magyarország-Spanyolország 10-9 (4-1, 3-2, 2-2, 1-4) a magyar gólszerzők: Keszthelyi 4, Horváth, Garda 2-2, Gurisatti, Szücs A nyitófordulóban a magyarok egy góllal kikaptak Hollandiában, míg a spanyolok szoros mérkőzésen legyőzték az oroszokat

Betonvédekezéssel verte az Eb-ezüstérmest a női

1. A magyar férfi vízilabda-válogatott világbajnoki címvédőként vág neki a 2014-es budapesti Európa-bajnokságnak. Benedek Tibor szövetségi kapitány kijelölte 13 fős keretét, amely hazánkat képviseli a július 14. és július 27. közötti eseményen
  2. Kecskemét - Megszületett a hivatalos döntés arról, hogy február 24-én 18:30 órai kezdéssel a Kecskeméti Fürdőben rendezik meg a magyar női pólósok számára sorsdöntő Magyarország - Oroszország női Vízilabda Világliga mérkőzést
  3. A magyar válogatott a vasárnapi nyitófordulóban a sportág történetének legnagyobb győzelmét aratták a házigazdák felett (64-0), míg a kanadaiak simán kikaptak az oroszoktól (18-10). A két csapat legutóbb június elején a Duna Arénában rendezett világliga szuperdöntőjében találkozott egymással, Bíró Attila együttese akkor gólzáporos mérkőzésen 16-14-re nyert

Női világliga, 3. forduló: Magyarország-Oroszország 12-9 (4-1, 3-2, 3-4, 2-2) a magyar csapat gólszerzői: Szilágyi 3, Máté, Horváth B., 2-2, Szücs G., Garda, Gyöngyössy, Leimeter, Keszthelyi 1-1 Fantasztikusan kezdte a mérkőzést a magyar válogatott, amely egy hollandiai vereség után a spanyolok legyőzésével folytatta a sorozatot: a bekk Máté Zsuzsanna két szép. Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elsőként Oroszország jutott az elődöntőbe Az orosz válogatott nagy csatában legyőzte az ausztrált a negyeddöntők pénteki nyitómérkőzésén, így elsőként jutott be a legjobb négy közé a női vízilabda világliga Duna Arénában zajló nyolccsapatos szuperdöntőjében Női vízilabda Euroliga, selejtező 24. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló 24. Férfi vízilabda Eurokupa, elődöntő, első mérkőzés 24-28. Biatlon Európa-bajnokság, Ridnaun-Val Ridanna 25-28. Peridot nemzetközi fedettpályás idénynyitó öttusaverseny, Budapest 30. Női vízilabda világliga, Magyarország.

Női vízi-vl: 30 gól a meccsen, magyar győzelem Kanada

A harmadik helyért szállhat vízbe vasárnap a magyar női vízilabda-válogatott a világliga Sanghajban zajló szuperdöntőjén, mivel a torna szombati, második elődöntőjében négy góllal alulmaradtaz Egyesült Államok gárdájával szemben Öt válogatott helye már biztos a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében, amelyet Sanghajban rendeznek meg június 7. és 12. között. A magyarok a keddi vereséggel messze kerültek a továbbjutástól